dentysta dziecięcy poznań

Wszyscy to wiemy, ale wciąż jednak musimy sobie o tym przypominać. Najlepsza dla Twojego organizmu jest aktywność fizyczna. Nie ma nic bardziej stymulującego, energetyzującego oraz dodającego żywotności nie tylko naszemu ciału, ale także mózgowi i duszy. Aby Twoje życie obfitowało w aktywność nie potrzebujesz żadnych specjalistycznych sprzętów. Jeśli masz ogródek – obsadź go. Stworzysz sobie okazję i konieczność do pracy fizycznej, bo przecież będzie szkoda umierających roślin.

Jeśli sklep, w którym robisz zakupy lub Twoje miejsce pracy nie jest oddalone za bardzo – przesiądź się z samochodu na rower lub spaceruj. Mimowolnie uprawiany sport sprawia, że zaczyna się gubić kilogramy oraz czuć przypływającą energię nawet tego nie zauważając. Poza tym nie stroń od wysiłku fizycznego. Nie rezygnuj ze spotkań, koncertów czy innych wydarzeń tylko dlatego, że są daleko. Niech to stanie się ich zaletą. Połączysz w ten sposób sferę towarzyską czy kulturalną życia ze swoją aktywnością.

Nie ma wątpliwości, iż Twój organizm okaże Tobie wdzięczność nie tylko teraz, ale przede wszystkim w dalekiej przyszłości.

www.wislakosz.pl