folia w sprayu

Budowanie z klocków lego to fascynująca przygoda. Może ją przeżyć zarówno kilkulatek, jak i osoba dorosła, gdy tylko znajdzie trochę czasu, by pobawić się razem z dzieckiem. Niejednokrotnie dorośli bawią się przy tworzeniu nowych konstrukcji równie dobrze, jak dzieciaki. Takimi klockami zresztą chętnie pobawiłyby się również całkiem małe dzieci. Niestety, dla nich klocki lego nie są odpowiednim wyborem.

Małe elementy mogą stać się niebezpieczne w rękach szkraba, który wkłada do ust wszystko, co znajdzie na swojej drodze. Tutaj z pomocą przychodzą klocki duplo. Duplo również należą do marki lego i dają podobne możliwości, jak produkt dla kilkulatków. Duplo są jednak znacznie większe, a dzięki temu znacznie bezpieczniejsze, gdy do kreatywnej zabawy zabiera się dwulatek. Co jeszcze warto o nich wiedzieć? Przede wszystkim to, że zdecydowanie warto kupić przynajmniej jeden zestaw.

Duplo, podobnie jak lego, stawiają na kreatywny rozwój malucha. To cecha, w którą warto inwestować już od najmłodszych lat. Kreatywne dziecko poradzi sobie lepiej nie tylko w szkole, ale również w dorosłym życiu. Trudne problemy stają się znacznie łatwiejsze, gdy nie myślimy schematami, a z ograniczonych opcji potrafimy stworzyć coś zupełnie zaskakującego. Kreatywność przydaje się nie tylko artystom.

W biznesie czy zawodach typowo inżynierskich bywa równie istotna. Niezależnie od tego, jaką drogę wybierze Twoje dziecko, klocki duplo mogą już teraz dać mu parę punktów przewagi na starcie.