www.amhcoaching.pl https://zmysly.pl/gry-erotyczne-dla-doroslych

W dzisiejszych czasach często zdarza się nam jedzenie na mieście. W dużych miastach powrót do domu na obiad często nie opłaca się czasowo, a dzięki różnorodności lokali każdy znajdzie dla siebie odpowiedni miejsce. Łatwo jednak wpaść w ten sposób w pułapkę, gdyż sposoby przygotowania dań w knajpach różnią się nieco od tego jak robimy to w domu, gdy staramy się zdrowo odżywiać. Jest jednak kilka sposobów na poradzenie sobie z tym problemem.

Jeśli wybrałeś już pozycję z menu, która Ci odpowiada – zawsze pytaj w jaki sposób jest przygotowywana. Gdy okazuje się, że kurczak w sałatce jest smażony poproś o ugrillowanie go. Jeśli nie możesz się poproś kelnera o wskazanie niskokalorycznych dań w menu. Większość restauracji posiada już tego typu sekcje.

Nie bój się prosić o dodatkowe porcje warzyw. Np. na miejsce ziemniaków czy frytek. Jeśli często zdarza Ci się nie dojadać restauracyjnych porcji – zamów jedno danie wraz z osobą Ci towarzyszącą.

Nie będziesz jeść na siłę, zaoszczędzisz parę groszy, zjesz niezbyt wielką porcję, która prawdopodobnie i tak Ci wystarczy na parę godzin.