https://www.horyzontybezgranic.pl/inne/wozki-elektryczne.php

Przeciętny człowiek spędza około 1/3 swojego życia w pracy. Na pierwszy rzut oka wydaje się to niemożliwe, a jednak wiele odrębnych badań potwierdza tę tezę. Dlatego, jeśli cieszysz się przyzwoitym zdrowiem i chcesz je utrzymać, pomyśl o zadbaniu o środowisko pracy w kontekście Twojego komfortu. Jeśli pracujesz w budynku (szczególnie klimatyzowanym) wychodź od czasu do czasu na świeże powietrze.

Rozsądnie wykorzystuj przerwy w pracy. Nie graj w gry i w żadnym razie nie pozostawaj przy swoim biurku. Gdy wrócisz z krótkiego pobytu na dworze czy w kawiarni będziesz miał bardziej otwarty umysł i zrelaksowane ciało. Podstawową zasadą w przypadku dbania o zdrowie w pracy powinno być pieczołowicie przygotowane drugie śniadanie.

Jeśli będziesz je miał ze sobą unikniesz jedzenie na lunch barowego hamburgera. Zamiast kolejnej kawy zacznij pić w pracy więcej wody. Na pewno wpłynie lepiej na Twój organizm niż dodatkowe porcje kofeiny. Poza tym trzymaj w swoim biurku zdrowe przekąski.

Suszone owoce, owoce do biura kraków i orzechy pozwolą Ci ograniczyć spożycie batoników czy ciastek. A warto jeść owoce w pracy, polecamy skorzystać z owoce dla pracowników katowice.

baterie.orientacja.net.pl